Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
17°C
11°C
NED.
17°C
6°C
4578

PIZZERIJA VINAZZA IZ DESKEL JE PRIDOBILA MEDNARODNI TRAJNOSTNI ZNAK GREEN KEY

Vodstvo in zaposleni v obratu so že pred časom sprejeli odločitev, da svojo obstoječo ZELENO POLITIKO nadgradijo, jo tudi formalno umestijo v svoje poslovanje ter preko mednarodnih standardov preverijo svoje trajnostno naravnano delovanje, in sicer na način, da izvedejo oz. se preverijo skozi postopek certificiranja za pridobitev trajnostnega certifikata GREEN KEY/ZELENI KLJUČ – za gostinske obrate in naknadno certifikata Slovenia Green - GREEN CUISINE.

Zeleni ključ, je okoljski/trajnostni znak, vodilni standard odličnosti na področju okoljske odgovornosti in trajnostnega delovanja v turistični industriji. Ta prestižni okoljski znak pomeni zavezanost podjetij, da v certificiranih obratih spoštujejo stroge kriterije, ki jih je določila Mednarodna fundacija za okoljsko vzgojo (FEE). Okoljski/trajnostni znak Zeleni ključ zagotavlja vsem gostom, da z izbiro certificiranega turističnega obrata neposredno pripomorejo k varovanju okolja. Obrati – nosilci tega znaka, vzdržujejo visoke okoljske standarde, kar dokazujejo s pomočjo stroge dokumentacije in pogostih kontrolnih pregledov.

Obrazložitev v celoti si lahko preberete TU!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi