Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Danes bo pretežno oblačno, nekaj manj oblačnosti bo v severni Sloveniji. Predvsem v južni polovici bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
12°C | 22°C
sreda, 15.10.2018
12°C | 21°C
četrtek, 17.10.2018
14°C | 19°C
petek, 18.10.2018
14°C | 24°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Starejše deklice sedme v državi


ŠPORT

| |
28.05.2017      20:10
A A

Starejše deklice sedme v državiEkipa starejših deklic, ki je v letošnji sezoni dosegla 7. mesto v državni ligi. V spodnji  vrsti od leve proti desni: Nika Kokošin, Tadeja Brezavšček, Veronika Miklavc, Tiana Karnel, Teja Blažič.V zgornji vrsti od leve proti desni stojijo: Tinkara Vršnik, Pia Faletič, Maja Kovačič, Lucija Humar, Gaja Štendler, Aneja Šuligoj in trenerka Patricija Mori. Foto: Aleš Karnel
Ekipa starejših deklic, ki je v letošnji sezoni dosegla 7. mesto v državni ligi. V spodnji vrsti od leve proti desni: N...
Deli:

V športni dvorani Osnovne šole Kanal je v soboto, 6. maja 2017, potekal zaključni turnir državnega prvenstva za starejše deklice letnika 2002 in mlajše. Kanalske odbojkarice so se potegovale za najvišja mesta in si z borbeno igro ter ob bučni podpori s tribun zagotovile sedmo mesto v državi. Da kraj živi z in za odbojko, dokazujejo tudi uspehi deklet v okviru selekcij mini, male odbojke, kadetinj, mladink in članic, ki so letošnjo sezono sklenile z dobrimi nastopi in visokimi mesti v državni ligi. Vsi omenjeni uspehi so odraz strokovnega dela trenerskega tandema Patricije Mori in Roka Knafelca z mladimi odbojkaricami ter zavzetosti uprave kluba s predsednikom Alešem Karnelom. Kakovostno delo na igrišču in ob njem ter podpora staršev mladih odbojkaric zagotavljata lep obet za kanalsko žensko odbojko tudi v prihodnji tekmovalni sezoni. Ob tej priložnosti je treba v imenu Odbojkarskega kluba Neptun Kanal izreči še iskreno zahvalo pokroviteljema Embalkomercu, Bruno Munih s. p. iz Deskel, in Okrepčevalnici Pirih iz Kanala, ki sta v letošnji sezoni klubu nudila finančno podporo.


Besedilo: Nataša Jan Faletič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kanal ob Soči!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lokalni časopis Most
Številka: 56
Izšla: 30.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.