Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
32°C
16°C
JUTRI
34°C
17°C
Deli
5759

Pečno openč 2018

Društvo O.Z.O.N. je v soboto 11. 8. uspešno izpeljalo drugi lokostrelski turnir Pečno openč. Dogodka se je udeležilo več kot trideset obiskovalcev, ki jih je za ogrevanje najprej nekoliko ohladila za letošnje dogodke v Parku Pečno že tradicionalna kratka ploha. Inštruktorja streljanja z loki Dejan Znidarčič in Tilen Komel iz Lokostrelskega kluba Gorica sta na hitro osvežila pravila in predstavila opremo v lokostrelstvu ter v nadaljevanju strokovno pomagala pri izvedbi turnirja. Tekmovali so v kategorijah moški in ženske, medtem ko je Tilen učil otroke prvih potegov tetive loka. Tekmovanje je potekalo na izpadanje do končnega finala in v dveh urah dodobra razgrelo in navdušilo nastopajoče. Zmagovalka med ženskami je bila Vita Vidič iz Morskega, med moškimi pa domačin Primož Kožuh
Ponovno se je izkazalo, da je lokostrelstvo krasen šport in tekmovanje v njem napet dogodek, ki se ga lahko ob takšnem vodstvu, kot sta nam ga nudila Tilen in Dejan, udeleži prav vsak začetnik. Velika hvala obema ter vsem udeležencem dogodka.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi