Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
28°C
15°C
JUTRI
27°C
14°C
5978

NABOR KANDIDATOV ZA NAJŠPORTNIKE OBČINE KANAL OB SOČI ZA LETO 2021


KDO JE LAHKO KANDIDAT OZ. KANDIDATKA?
Športnik (m/ž), ki je na svojem tekmovalnem področju (disciplini) v letu 2021 dosegel/a nadpovprečne rezultate v svoji kategoriji ter ima stalno ali začasno prebivališče v občini Kanal ob Soči oziroma je član društva, ki je registrirano v občini Kanal ob Soči. Če se je nadpovprečno odrezal/a v mednarodni konkurenci torej na Evropskem ali Svetovnem prvenstvu oziroma Olimpijskih igrah velja to še toliko več. Upošteva se rezultate v vseh športih disciplinah oz. kategorijah doseženih v koledarskem letu 2021. Kjer je večja konkurenca, je višja uvrstitev toliko bolj upoštevana. Predlagajte svojega kandidata, ki ustreza zgornjim kriterijem na si.libero@gmail.com do vključno TORKA, 25. januarja 2022. Komisija bo pregledala ter ovrednotila poslane predloge.

Prosim, da predlog vsebuje naslednje podatke:
• ime in priimek kandidata + 3 fotografije v AKCIJI + 1 fotografijo v »civilu«
• starost oz. emšo,
• naslov stalnega (začasnega) bivališča,
• šport ter športna disciplina v kateri tekmuje,
• ime kluba oz. društva katerega član je kandidat,
• doseženi vidnejši rezultati v tej športni disciplini (športu in kategoriji) v koledarski sezoni 2021 z možnostjo preverbe doseženih izidov (navedba spletne strani oz. podstrani z objavljenimi doseženimi rezultati ali časopis (ime časopisa, datum izida oz. številka ali ime revije datum izida oz. številka)).

Pri rangiranju, prosim postavite najpomembnejše rezultate na prvo mesto (svetovni rang, evropski rang, državni rang)
• dosegljiv GSM kontakt predlagatelja in kandidata.

V kolikor komisija ne bo prejela ZGORAJ navedenih podatkov, KANDIDATOV NE BO OBRAVNAVALA.

Hvala Vam, za vaše favorite!

Za več informacij me lahko kontaktirate na Gsm 041 92 06 66 (Blaž, društvo Nasmejanih)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi