Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
18°C
14°C
SRE.
20°C
4°C
3648

ČESTITKE BREŠČAK RAJKU OB ŽE TRETJEM ZAPOREDNEM NASLOVU DRŽAVNEGA PRVAKA Z ZRAČNO PUŠKO 10m V KATEGORIJI NAC

V prvih dneh meseca julija se je, v času zatišja epidemije Covida 19 ob vseh predpisanih varnostnih ukrepih, na ljubljanskem strelišču izvedlo Državno prvenstvo v parastrelstvu 2020, na katerem so tekmovali tudi člani Strelskega društva "SALONIT" ANHOVO.

 

Najuspešnejši je bil Rajko Breščak, kateri je že tretje leto zapored osvojil naslov Državnega prvaka z zračno puško 10m v kategoriji NAC, le za las prekratek a nedaleč za njim je v isti disciplini in kategoriji tretje mesto osvojil Drago Mlekuž.

 

Malo slabše so oddajali strele na tekmovalne tarče naši preostali člani, kateri se bojujejo z multiplo sklerozo in so tekmovali s serijsko zračno puško 10m v kategoriji SH2. Tekmovali so Milan Ostrožnik, Henrik Kelher in Igor Juretič v moški in Cvetka Pičulin v ženski konkurenci. Ekipno so osvojili 6. mesto, posamezno pa med moškimi 12, 15 in 17 mesto, med ženskami pa 8 mesto.

 

 

Vsem za dosežene uvrstitve in rezultate iskrene čestitke.

                                                                                              Strelsko društvo "SALONIT" ANHOVO

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi