Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
15°C | 32°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
15°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Najšportnik občine Kanal 2015


ŠPORT, SOSED SOSEDU

| |
08.03.2016      11:13
A A

Najšportnik občine Kanal 2015


Tudi letos je ŠKD nasmejanih organiziralo glasovanje za Naj športnika občine Kanal. Na prireditvi v večnamenski dvorani so v petek 12. februarja so organizatorji podelili kar 21 priznanj kanalskim športnikom, tako posameznikom kot skupinam.


Foto: Borut Jurca
Foto: Borut Jurca
Deli:

Podelitev priznanj za naj športnika občine KANAL OB SOČI, ki je letos potekala že sedmič, organizira Športno kulturno društvo Nasmejanih. Ampak letos je bila podelitev malce drugačna. Organizatorji niso izbirali najboljše športnike ampak so priznanje in zaslužene čestitke dobili prav vsi, ki so s trdim delom bogatili športne uspehe občine Kanal ob Soči.

Že tako tekmujejo na tekmah, borbah, plesnih nastopih, različnih igrah in so se odločili, da naj ne bo še svečana športna slovesnost  tekmovalna. Tako, da je bil osrednji namen prireditve, da spomnijo obiskovalke in obiskovalce, koliko čudovitih športnikov je med nami in kako zavidljive rezultate dosegajo.

Na koncu vsega so pa le podelili eno priznanje in sicer za Najpopularnejšo športno osebnost občine Kanal leta 2015. Laskavi naslov je prejel lanski naj športnik občine Kanal ob Soči Sandi Gabrijelčič, plesalec, član društva V.I.P. Dance Company oziroma član plesne skupine Go-Breakers.


Podelitev priznanj je potekala v treh sklopih in sicer najprej so podelili priznanja vsem olimpijskim športom, nato neolimpijskim disciplinam, na koncu pa še posebna priznanja. Za posebno kategorijo so priznanj dobili Jan Močnik (košarkar v KK Helios Suns), Vinko Čargo (rekreativni pohodnik iz Ročinja) in priznani modelar iz Deskel Alan Goljevšček.


V kategoriji olimpijske discipline so priznanja prejeli: Jani Kovačič (odbojkar pri klubu AS Cannes), Eva Mori (odbojkarica v klubu Foppapedretti Bergamo), Jure Okroglič (odbojkar pri OK Salonit Anhovo Kanal), Vasja Simčič (nogometaš, lani pri FC Koper, to sezono pa v Tolminu kot posojeni igralec) in 5. Maja Zucchiati (tenisačica, članica TK Gorica).


V kategoriji neolimpijske discipline pa so priznanja dobili: Ana Kašček in Kaja Jerončič Skrt (twirlerki v Športnem twirling klubu Deskle), Aljaž Markič in Domen Golja ter Kevin Pavlin (tradicionalni karateisti pri KK Goryu), Teo Otrin (karateist, trenira Karate športne borbe pri ŠD Gorica – sekcija karate), Sandi Gabrijelčič in Matija Miščič (plesalca v disciplini Breakdance pri V.I.P. Dance company), Jan Markič (gorski kolesar v disciplini spust, trenira v ŠKTD Avče), Asja Čebron (šahistka, nastopa za Šahovski Klub Krka Novo mesto), Ana Tinta (balinarka pri Balinarskem klubu Deskle), Športno rekreacijsko Društvo Doblar in Ženska balinarska ekipa - Društva upokojencev Kanal. Vse skupaj pa so popestrili še mladi plesalci Športno plesnega kluba  Dance Sport Connecting.

 

Izbor pripravljajo v organizaciji društva Nasmejanih, seveda pa brez zunanjih sodelavcev in sponzorjev ne gre. Njim in našim predanim članom ter lokalnim deležnikom gre zahvala za uspešno izpeljano prireditev. Zahvala gre tudi ambasadorjem športa kanalske občine, obiskovalcem in seveda športnikom, ostanite takšni še naprej.


Šport je eden od načinov, kako osmisliti življenje, vsem športnikom pa voščimo polno leto uspehov in brez poškodb.

 
Tekst: Boštjan Simčič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kanal ob Soči!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Lokalni časopis Most
Številka: 51
Izšla: 16.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.06.2017
Danes ni dogodkov.
26.06.2017 | Ostalo
Spominski obhod lokacij občine
30.06.2017 | Ostalo
Malonogometni turnir 3+1
01.07.201 | Ostalo
Tržni dan
02.07.201 | Ostalo
Ribiški praznik
26.06.2017 | Ostalo
Spominski obhod lokacij občine
30.06.2017 | Ostalo
Malonogometni turnir 3+1
01.07.201 | Ostalo
Tržni dan
02.07.201 | Ostalo
Ribiški praznik

Bodite prvi pri oddaji mnenja.