Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
8°C
6°C
JUTRI
5°C
1°C
Deli
4611

27. otroški parlament na Občini Kanal ob Soči

V petek, 17. 3. 2017, se je na Občini Kanal ob Soči odvijal 27. otroški parlament. Udeležili smo se ga predstavniki OŠ Kanal in OŠ Deskle.

Tema letošnjega šolskega parlamenta je bila Otroci in načrtovanje prihodnosti. Na sestankih skupnosti učencev šole smo pripravili plakate na to temo. Zapisali smo besedila, ki smo jih nato prebrali na občinskem parlamentu. Temi sta bili Poklici in Ekologija. Seveda pa smo na občini predstavili tudi svoje »žulje«. Osnovno šolo Kanal smo zastopali Jernej Vinazza iz 8. a, Manca Velišček iz 9. a, Aljaž Gerbec iz 7. b ter Staša Zavec iz 7. b razreda. Z nami sta bili mentorica Suzana Kavčič ter ravnateljica Milka Zimic. Županu Andreju Maffiju smo predstavili temi ter svoje »žulje«. Parlament je bil zame zanimiva ter poučna izkušnja.

 

Jernej Vinazza, 8. a, OŠ Kanal

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij