Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu sprva precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Dopoldne se bodo na zahodu pričele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki se bodo čez dan krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
18°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 12h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
18°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

Devete športne igre upokojencev Severne ......


ŠPORT, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
28.05.2012      19:54
A A

Devete športne igre upokojencev Severne Primorske


V soboto, 26. maja, so se v Kanalu odvijale 9. športne igre upokojencev severne Primorske. Organiziralo jih je Društvo upokojencev Kanal. Organizacija in priprava športnih iger je zahtevala veliko truda, dogovarjanj in prizadevanj članov našega društva.


Ekipno zmago so si priborili domačini. Foto: Peter Falatov
Ekipno zmago so si priborili domačini. Foto: Peter Falatov
Deli:

Tekst: Marija Marinič, poročevalka za DU Kanal

Zbrali smo se že ob 8h v novi (zelo lepi) večnamenski dvorani v Osnovni šoli Kanal, kjer nas je najprej nagovoril predsednik društva upokojencev in vodja tekmovanja Franc Komac. Udeležence je pozdravil tudi župan Andrej Maffi, ki je poudaril pomen medsebojnega druženja.

Tekmovanje se je odvijalo v balinanju, igranju pikada, kegljanju, streljanju z zračno puško, športnem ribolovu, šahu in reševanju križank. Na igrah je sodelovalo 405 športnikov (97 ekip)  iz 21 društev upokojencev iz območja PZDU severne Primorske.

Balinanje je potekalo na balinišču v športni dvorani v Kanalu, tekmovanje v pikadu v prostorih DU Kanal v pritličju športne dvorane, reševanje križank in šah v prostorih osnovne šole Kanal, streljanje z zračno puško na strelišču v Desklah, kegljanje na kegljišču v Novi Gorici in ribolov na jezeru Kozlink v Goriških Brdih.

Na vseh prizoriščih je vladalo športno vzdušje, tekmovalci so napeli vse svoje moči tako pri tekmovanju kot tudi spodbujanju nastopajočih, vse pa je potekalo pod budnim očesom sodnikov in komisij.

 

Ekipno zmago smo si priborili domačini, medtem ko so medalje za prva mesta posameznikov prejeli tudi člani drugih društev.

Kljub temu, da niso vsi prejeli pokalov in medalj (prvo mesto je pač samo eno) smo bili zmagovalci vsi, ki smo ta lep majski dan poleg tekmovanja posvetili predvsem druženju in sklepanju novih poznanstev ter uživanju v številnih lepotah in znamenitostih Kanala.

Razšli smo se z željo, da se ponovno srečamo najkasneje čez eno leto.

Zahvaljujemo se vsem sponzorjem, sodelujočim tekmovalcem, sodnikom, organizacijskemu odboru in vsem, ki so kakor koli pripomogli , da je vse potekalo brez zapletov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV KANAL? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!