Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
14°C
5°C
JUTRI
11°C
4°C

Ustvarjalna moč nima meja

Predstavljam vam skladbo Credo, katere avtor je, za razliko od preostalih delov maše, moj brat Dejan Jerončič. Na razpolago je imel deklamacijo besedila, ki so ga že pred časom posneli pevci MePZ »Jože Srebrnič« Deskle.


Mislim, da mu je uspelo okrog te deklamacije zgraditi fenomenalno delo, ki se od ostalih razlikuje po sodobnejših prijemih. Skozi celotno skladbo je v ozadju slišati  besedilo Creda (Vere) v Morsejevi abecedi. Svoj vokal je prispevala tudi moja žena Mojca Jerončič.


Dejanu sem zelo hvaležen, ker je vnesel del sebe v mojo nastajajočo mašo. S tem se mi je izpolnila želja, da bi v projekt vključil prav vse člane moje družine. V kratkem bo luč sveta ugledal še stavek Agnus Dei (Jagnje Božje) in maša bo v celoti končana.


Obilo užitkov ob poslušanju skladbe in vse dobro v novem letu!


CREDO: https://www.youtube.com/watch?v=G34RSyfC-W0


Leon Jerončič

Povezave

Youtube

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi