Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

JUTRI
28°C
12°C
SRE.
28°C
15°C
5978

Naj prijateljstvo živi, ki pesem ga rodi...

Dragi mi!

MePZ »Jože Srebrnič Deskle« praznuje 43. rojstni dan. Če me spomin ne vara, se je 2. marca 1977.   na OŠ Deskle, na prvih pevskih vajah oglasila njegova prva pesem.

Čestitke! 43 let… Kako čas beži! Ob tej priliki čutim potrebo in dolžnost, da se zahvalim vsem, ki ste bili z zborom povezani. 

Hvala vsem pevcem, ki ste se v vsem tem času zvrstili v  naših vrstah. Hvala vsem, ki ste nas tako ali drugače podpirali. Hvala vsem predsednikom in članom odborov, ki ste bdeli nad našim delovanjem. Hvala vsem, ki ste nam nudili prostore in opremo za pevske vaje. Hvala vsem našim zvestim poslušalcem.   In nenazadnje: hvala vsem, ki ste verjeli vame in mi zaupali.

Bilo je lepo, naj tako tudi ostane!

Vesela sem, da sem bila sooblikovalka te pevske druščine, pa tudi ponosna, da sem v danem trenutku zmogla sprejeti odločitev in narediti korak slovesa. Ko sem svojemu dobremu znancu to sporočila, mi je napisal tako:«PESEM OSTAJA V VAS ZA VEDNO, KER JE LAHKO TUDI NESLIŠNA MELODIJA SLIŠNA«.

Vse skupaj prav lepo pozdravljam! 

 

 

Zapisala Adela Jerončič                                                    

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi