Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

DANES
30°C
14°C
JUTRI
29°C
17°C

Testiranje Covid 19 v Ambulanti v Desklah

V  ambulanti Medicina Mlinar, d.o.o. v  Desklah izvajajo hitre antigenske teste za Covid-19. Uporabljajo teste COVID-19 Antigen Rapid Test, Hangzhou Alltest Biotech Co., Ltd., ki so uradno na seznamu EU za testiranje za Covid - 19 in se lahko uporabljajo za prehajanje mej v EU. Na željo  naredijo test iz sline. Izvid testa natisnejo v njihovi ambulanti ali pošljejo na mail v PDF obliki, potrdilo vsebuje QR kodo in je napisano v slovenskem in angleškem jeziku.

Za tujce izdajo zdravniško potrdilo o negativnem testu, saj zaenkrat ni možnosti izdajanja potrdil s QR kodo za tujce. Cena testiranja je 15 Eur.
Testiranja izvajajo med rednim delovnim časom.

Za odvzem brisa pa se je potrebno predhodno naročiti telefonsko: 05 395 3220 ali preko spleta po mailu: medicina.mlinar@gmail.com.
 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi