Logo MojaObčina.si

Jesenice

JUTRI
19°C
3°C
NED.
18°C
5°C
1219

Z županom na kolo – preizkusimo Gorenjska bike

Občina Jesenice je s projektom Hitro s kolesom postala del gorenjskega kolesarskega sistema Gorenjska bike. Ob že treh obstoječih izposojevalnicah koles smo v letošnjem letu pridobili še tri dodatne terminale in sicer na Blejski Dobravi, Slovenskem Javorniku in na Plavžu. Ena izmed prednostnih razvojnih nalog Občine Jesenice je uvajanje trajnostne mobilnosti, zato si želimo, da bi občani Jesenic pogosteje uporabljali trajnostne oblike prevoza. Zato vas prijazno vabim na skupno kolesarjenje z novimi kolesi iz sistema Gorenjska bike.

Dobimo se v petek, 31. 07. 2020 ob 9. uri na avtobusni postaji na Blejski Dobravi (postaja nasproti Gasilskega doma).

Vsaka novost prinese nekaj strahu in malo radovednosti, zato vam bomo pred pričetkom kolesarjenja  pokazali, kako se uporablja kolesarski sistem, kako se prijavite v sistem in vas seznanili s splošnimi pogoji uporabe. Po zaključku predstavitve bomo skupaj prekolesarili pot do vseh šestih izposojevalnic koles. Lahko se nam pridružite na posameznih izposojevalnicah koles tudi z lastnimi  kolesi, kamor bomo predvidoma prikolesarili ob naslednjih urah:

  • Slovenski Javornik (nasproti picerije Venezia)  ob 9.20 uri
  • Pri stavbi Občine Jesenice (na parkirišču) ob 9.45 uri
  • Pri TIC Jesenice (pri meteorološki postaji ) ob 10.10 uri
  • Na Plavžu (avtobusno postajališče pri Čufarju) ob 10.30 uri
  • Pri KS Hrušica (na Plac) ob 11. uri

Veselimo se druženja z vami z rekom  »na kolo za zdravo telo«!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi