Logo MojaObčina.si

Jesenice

JUTRI
29°C
16°C
SOB.
29°C
14°C
1978

Selitev Okrajnega sodišča na Jesenicah zaradi prihajajoče obnove stavbe

V kratkem se bo pričela obnova stavbe Okrajnega sodišča na Jesenicah. Danes so pričeli s selitvijo, zaradi katere je na območju vzpostavljena tudi delna zapora ceste.
Zaradi izvedbe selitve do vključno 12. 8. 2022 na OKJ Jesenice ne bo uradnih ur za stranke. Vpogled v spise oziroma pridobitev informacije bo v tem časovnem obdobju mogoča le ob predhodni najavi in ob dogovorjenem terminu, in sicer na telefonski številki oziroma preko elektronske pošte (070/ 901-614 ali 04/ 581 33 26 oziroma 04/27 11 202, urad.ozkr@sodisce.si).
Stranke prosijo, da morebitne vpoglede v zemljiško knjigo, izdajo potrdil iz kazenske evidence, itd. uredijo na ostalih okrajnih sodiščih sodnega okrožja Kranj. Dežurna prekrškovna služba OKJ Jesenice bo delovala nemoteno in bo organizirana na Okrajnem sodišču v Kranju.
Poslovanje Okrajnega sodišča na Jesenicah bo zaradi obnove sodne stavbe potekalo na začasni lokaciji Spodnji plavž 6b, Jesenice, in sicer predvidoma do konca leta 2023.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi