Logo MojaObčina.si

Jesenice

DANES
32°C
14°C
JUTRI
33°C
15°C
3795

Med narcise z busom: Vozni red brezplačnega avtobusa

Narcise že cvetijo in bližajo se najbolj obiskani dnevi karavanških gora. Ob lepih koncih tedna, predvidoma 14. in 15. maja, 21. in 22. maja ter 28. in 29. maja 2022 bosta postavljeni zapori na Cesti v Rovte pri križišču v Trebežu in na Cesti pod Golico pri odcepu na Ulico Staneta Bokala na Jesenicah. V tem času bo med 7.00 in 17.00 izpred občine Jesenice v Planino pod Golico in v Javorniški Rovt vozil brezplačen avtobus, ki bo ustavljal na vseh vmesnih postajah. Vozni red si lahko ogledate v priloženi priponki pod prispevkom.

Prehod na zapori bo omogočen:

  • prebivalcem za zaporo,
  • lastnikom vikendov za zaporo,
  • gostom z rezervacijo v gostinskih in nastanitvenih obratih,
  • gostom drugih ponudnikov (npr. Kmetija Smolej-Uric),
  • avtobusom z organiziranimi skupinami obiskovalcev,
  • invalidom,
  • interventnim službam (Policija, reševalci, gasilci, GRS …),
  • sorodnikom/prijateljem domačinov, ki imajo zagotovljeno parkirno mesto pri svojcih/prijateljih.


DOKUMENTI


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi