Logo MojaObčina.si

Jesenice

DANES
21°C
8°C
JUTRI
24°C
7°C
596

Občina Jesenice oskrbo z nujnimi živili nadgrajuje še z zdravili

Občina Jesenice je v okviru občinskega štaba civilne zaščite v preteklih tednih vzpostavila sistem oskrbe občanov, ki bi v času izrednih razmer zaradi epidemije koronavirusa potrebovali pomoč in je ne bi mogli prejeti s strani sorodnikov, sosedov ali znancev. S pomočjo organizacij, vključenih v štab civilne zaščite in njihovih prostovoljcev, je Občina Jesenice najprej vzpostavila oskrbo z nujnimi živili na domu, danes pa je sistem nadgradila še z oskrbo z zdravili. Občanom, ki zaradi koronavirusa ne morejo iz svojih domovanj, bodo tako po dogovoru s prosilcem v lekarni prevzeli in nato na dom dostavili prostovoljci.

Za občane Jesenic, ki potrebujejo pomoč pri oskrbi z zdravili, veljata ista interventna kontakta kot pri oskrbi z nujnimi živili, in sicer:

  • Telefonska številka: 031 300 292 (telefonska številka je dosegljiva od 8. do 15. ure)
  • Elektronski naslov: korona@virus.jesenice.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi