Logo MojaObčina.si
DANES
9°C
1°C
JUTRI
15°C
3°C
Oceni objavo

Ureditev parka v centru II

Občina Jesenice je k ureditvi parka v Centru II pristopila že v letu 2021. Takrat je bilo  postavljenih šest panojev, ki govorijo o ljudeh in  življenju na Jesenicah pod skupnim nazivom Spomini starih Jesenic med Kosovo graščino in nekdanjim hotelom Korotan ter vse do Hrenovce. Pred postavitvijo panojev so bila v zahodnem delu parka  izve dena nujna vzdrževalna dela, v letošnjem letu pa smo namestili tudi nove klopi. Pred kratkim pa je Občina Jesenice pristopila h hortikulturni ureditvi parka in uredila zasaditev trajnic in grmovnic, ki bodo marsikomu polepšale trenutke v parku. Tekom meseca novembra bomo uredili odvodnjavanje s postavitvijo rešetk ter utrdili osrednji dovoz do skladišča orodja.

Tematska pot Spomini starih Jesenic vodi iz Murove, mimo parka v Centru II  vse do Stare Save.

Vabljeni na jesenski sprehod po Jesenicah.

Oglejte si tudi