Logo MojaObčina.si

Jesenice

DANES
16°C
0°C
JUTRI
17°C
3°C

Poročilo o opravljenih aktivnostih Krajevne skupnosti Plavž v letu 2020


V letu 2020 so bile aktivnosti v Krajevni skupnosti Plavž precej drugačne kot posledica preventivnih ukrepov ob izbruhu epidemije s covid-om 19. Praktično lahko rečemo, da se je vsakodnevno življenje, ki smo ga bili vajeni vsa predhodna leta, bistveno spremenilo; omejeno je bilo gibanje, zaprte so bile trgovine, šole, prepovedano je bilo druženje večjega števila ljudi itd. Skratka navedeni ukrepi so onemogočali normalno delovanje krajevne skupnosti, ki v bistvu bazira na kontaktu z občani, druženju, organiziranju aktivnosti namenjenemu širšemu krogu ljudi ipd.

Temu primerno je potekala tudi dejavnost Krajevne skupnosti.

Več informacij v priloženem poročilu.

DOKUMENTI

Poročilo o opravljenih aktivnostih Krajevne skupnosti Plavž v letu 2020

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi