Logo MojaObčina.si

Jesenice

JUTRI
25°C
13°C
ČE.
26°C
14°C

Sanjski moški? Ne! Povprečen moški – kratek dokumentarni film KUD Kamot iz Zasipa

V petek, 19. novembra 2021, smo v Festivalni dvorani premierno predvajali kratek dokumentarni film Povprečen moški. Občinstvo v dvorani je bilo navdušeno, zato smo se v društvu odločili, da ga delimo tudi z vami, saj je naše poslanstvo, da vas nasmejimo in zabavamo. Film je vreden ogleda, saj je prikazanih precej humornih in realnih življenjskih situacij.

In še vprašanje za vse ženske: Kakšen je pa vaš povprečen moški? Je to veseli gasilec? Mogoče statik? Ali pa vse sam? Če si ga še niste ogledali, pojdite na kanal YouTube in si ga oglejte.

Avtorja filma sta Lucija Vidic in Mark Džamastagič.

Veselimo se nadaljevanja!

 

KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi