Logo MojaObčina.si

Jesenice

DANES
24°C
10°C
JUTRI
25°C
10°C

Razstava na Občini Jesenice v okviru projekta “Ne-plastiki”

Udeleženke programa Socialna aktivacija, ki ga izvaja Ljudska univerza Jesenice in je namenjen polnoletnim ženskam iz drugih kulturnih okolij z jezikovnimi ovirami, so v okviru projekta “Ne-plastiki” – Ali so smeti res smeti, pripravile razstavo uporabnih izdelkov, ki so jih ustvarile iz odpadne plastike, oblačil, stekla in papirja, z namenom ozavestiti ljudi o pomenu varovanja okolja in jim ponuditi nasvete in ideje, kako varovati okolje.
 
Več o projektu si lahko preberete na spletni strani https://sa-jesenice.si, ki so jo udeleženke naredile same in kjer si lahko tudi ogledate, kako odpadke spremeniti v koristne izdelke.  

Razstava bo na ogled v sprejemni avli Občine Jesenice do 3.8.2021.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi