Logo MojaObčina.si

Jesenice

DANES
30°C
11°C
JUTRI
29°C
13°C

HITRO RASTOČA PODJETJA V OBČINI JESENICE

AJPES je v skladu z metodologijo Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo že deseto leto zapored oblikoval seznam hitro rastočih podjetij. Tokratno petletno opazovano obdobje je med letoma 2016 in 2020.

Število vključenih podjetij v občini: 684

Število hitro rastočih podjetij v občini: 34

Hitro rastoča podjetja predstavljajo 5,0 % podjetij v občini.

Število zaposlenih v hitro rastočih podjetjih: 327

Seznam hitro rastočih podjetij in kriteriji izločitve po metodologiji Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo so vam na voljo na spletni strani AJPES.

Vsem hitro rastočim podjetjem iskreno čestitamo in jim sporočamo, da bo podatek o tem, da je podjetje uvrščeno na seznam hitro rastočih podjetij vključen v napredno spletno orodje FI=PO, s pomočjo katerega si pri iskanju novih poslovnih priložnosti lahko močno zmanjšate tveganje pri poslovanju, saj FI=PO na enem mestu ponuja zanesljive in ažurne informacije za hitro preverjanje poslovnih partnerjev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi