Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
27°C
12°C
SRE.
27°C
13°C
Deli
2427

Intervju z rokometašem RK SVIŠ Ivančna Gorica - Matic Košir

Z Maticem Koširjem, igralcem ki je član kluba že vse od svojih prvih korakov, smo se pogovarjali o trenutni situaciji glede zaustavitve tekmovanj zaradi koronavirusa, poteku dosedanje sezone, o preživetem času izven rokometa in njegovih ciljih.

 

Najprej smo se seveda dotaknili najbolj aktualne teme, in sicer prekinitvi vseh rokometnih tekmovanj in s tem prisilnega počitka za rokometaše. S »prihodom« virusa se je torej zaustavilo rokometno tekmovanje. Zanimalo nas je, kakšen je Matičev pogled rešitve po uradnem preklicu tekmovalnega mirovanja?“S pojavom virusa je bila edina prava odločitev, da se vsa tekmovanja prekine, saj je zdravje igralcev na prvem mestu. Sam bi raje videl, da se sezona zaključi, saj bi se tekmovanje lahko zelo zavleklo v poletje, ki pa je navadno namenjeno počitku in pripravi na drugo sezono,” pravi 22-letnik, ki ima kar naenkrat ogromno prostega časa. In kako ga izkoristi? “Časa imam na pretek, zato ga poskušam čim bolje izkoristiti. Veliko dela imamo na faksu, saj imamo predavanja preko interneta, sami moramo opraviti tudi vse naloge, ki bi jih drugače opravili na faksu. Poleg tega pa poskušam biti čim bolj aktiven tako, da tečem in delam vaje za moč. Zvečer pogledam tudi kakšno serijo.”

 

Celoten članek si preberi na naši spletni strani www.rskvis.si ali na tej povezavi. 

 

Foto: Boštjan Vidrajz / Flex Tools Slovenija

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi