Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
16°C
11°C
JUTRI
16°C
5°C
2565

Intervju z rokometašem RK SVIŠ Ivančna Gorica - Denis Zavodnik

Rokometna igrišča po Sloveniji in po svetu trenutno počivajo, tako je prisiljen počitek od rokometnih igrišč predpisan tudi za naše članek Rokometnega kluba SVIŠ Ivančna Gorica.

 

A naši fantje v teh dneh vsekakor ne poležavajo cele dneve na kavčih in pred TV sprejemniki, ampak imajo na sporedu individualne treninge. Del teh lahko vidite na naših družabnih omrežjih Facebook (več tukaj) in Instagram (več tukaj), kjer z vami delimo utrinke z njihovih treningov. Tokrat pa smo se “virtualno” pogovarjali z novincem v tej sezoni in tudi našim domačim igralcem Denisom Zavodnikom. Denis je namreč s sezono 2017/18, po več letih igranja za matični klub SVIŠ Ivančna Gorica, prestopil k ekipi MRD Dobova, ki je takrat igrala v prvoligaški druščini. Čeprav je od takrat preteklo že kar nekaj časa, nas je seveda zanimalo, kaj so bili razlogi, da je Denis zapustil vrste domačega kluba in se podal v Dobovo: “Moram povedati, da odločitev za prestop v MRD Dobova ni bila enostavna, saj smo imeli pri SVIŠu ambiciozno ekipo, poleg tega pa smo se tudi odlično razumeli z ostalimi igralci. Skozi celotno sezono smo bili v dobrem položaju za uvrstitev v 1. ligo. Žal se nam na koncu ni izšlo in uvrstitev v 1. ligo nam je za las ušla. Na podlagi tega sem se odločil za odhod v MRD Dobova, ki je igrala v najmočnejši slovenski ligi in si tako zagotovil nov izziv. Obenem menim, da mora vsak igralec vsaj enkrat v svoji karieri poskusiti igrati v »ne domačem klubu« in ponudba iz Dobove je bila takrat odlična priložnost.” 

 

Celoten članek si preberi na naši spletni strani www.rksvis.si ali na tej povezavi

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi