Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči bodo predvsem na severu še nastale plohe in posamezne nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13 °C.
11°C | 23°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 25°C
četrtek, 26.04.2018
11°C | 24°C
petek, 27.04.2018
11°C | 22°C
sobota, 28.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Avira tek 2013 v Šentvidu pri Stični


ŠPORT, GASILCI IN ZAŠČITA, DRUŠTVA

| |
25.07.2013      21:13
A A

Avira tek 2013 v Šentvidu pri StičniDeli:

 

Prostovoljno gasilsko društvo Šentvid pri Stični za vse ljubitelje rekreacije, željnih novih dogodivščin in doživetij organizira tek z ovirami po okoliških poljskih in gozdnih poteh. Vabljeni na AviraTek 2013, ki bo 12. oktobra 2013 s startom ob 10. uri v Šentvidu pri Stični. 


AviraTek je dolenjski tek s premagovanjem najrazličnejših ovir na območju Šentvida pri Stični in bližnjih vasi, na katerem bo tekmovalec lahko preizkusil svojo vzdržljivost, telesno moč, in doživel pravo akcijo in avanturo. Sodelovati bo mogoče kot posameznik ali kot ekipa treh članov - trojka. Po okoliških poljskih in gozdnih poteh, kjer bo potrebno preteči več kot pet kilometrov dolgo progo, bodo tekmovalce pričakale najrazličnejše ovire. Ovire bodo organizatorji postavili iz naravnega materiala kot so bale slame, lesena piramida, hlodi, itd. 

Kako lahko sodeluješ?

 

Organizatorji prijave že sprejemajo, prijava pa je možna preko prijavnega obrazca.

Prijavijo se lahko polnoletne osebe, oz. tudi mlajši od 18 let z dovoljenjem staršev ali skrbnikov. Startnina znaša 15 EUR. Člani Prostovoljnega gasilskega društva Šentvid pri Stični pa imajo tudi velikodušno srce, saj bodo skupaj z Zavodom za pomoč socialno ogroženim Anina Zvezdica, del startnine namenili nakupu hrane za socialno prizadete in ogrožene družine in tako prireditvi dali tudi velik poudarek dobrodelnosti. 


Kot zagotavljajo organizatorji, bo to eno najbolj nepozabnih in atraktivnih preizkušenj, ki jih boste kadarkoli doživeli. Zato vsi vabljeni 12. oktobra v Šentvid pri Stični na prvenec AviraTek-a, ki zagotovo ne bo zadnji. Po zaključku tekmovalnega dne pa bo sledil še zabavni program pri gasilnem domu Šentvid pri Stični. 

Več o pripravah na AviraTek 2013 lahko spremljate tudi v naslednjih tednih, na FB profilu PGD Šentvid pri Stični in prav tako tudi na spletni strani www.ivancna-gorica.si


Prijavni obrazec dobite na: http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=962


Vir (tekst in foto): http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=962
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!