Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
3°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-2°C | 5°C
torek, 28.11.2017
-3°C | 6°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Pomagajmo deklici Lindi


SOSED SOSEDU, OBVESTILA

| |
29.10.2013      13:36
A A

Pomagajmo deklici LindiDeli:
Linda je štiri leta in pol stara deklica iz Vrhpolja pri Ivančni Gorici. Ima cebralno paralizo, ki jo omejuje pri gibanju in hoji. Terapije so večji del vse plačljive. Družina Mandelj iz Vrhpolja oziroma njeni starši ji ne zmorejo več plačevati, zato so pričeli z akcijo zbiranja zamaškov, kartuš, odpadnih baterij in pločevink. 

Z vsakim zamaškom je večja možnost, da bi Linda shodila. Da pa se bo deklica lahko nekoč veselila in sprehodila sama, ji lahko pomagate tudi vi. Da prostovoljstvo ne pozna meja, dokazujemo vedno znova tudi v Občini Ivančna Gorica. Zato bomo na občini postavili zbirni kotiček, kjer bomo pričeli z zbiranjem zamaškov, kartuš, odpadnih baterij in pločevink. 

Seveda pa lahko akcijo zbiranja pripomočkov zbirate tudi doma in jih dostavite kar direktno na zbirno mesto na naslov: Družina Mandelj, Vrhpolje 9, 1295 Ivančna Gorica.

Hvala vsem, ki ste in boste pripomogli k temu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!