Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno, občasno bodo nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 27°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Božično novoletni sejem na tržnici v Ivančni ......


TURIZEM, POSLOVNE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, OSTALO, KMETIJSTVO

| |
17.12.2014      19:36
A A

Božično novoletni sejem na tržnici v Ivančni GoriciDeli:

V soboto, 20. decembra 2014, bo med 8. in 12. uro na tržnici v Ivančni Gorici, potekala tematska tržnica - Božično novoletni sejem. Na stojnicah boste obiskovalci lahko nakupili raznovrstno zelenjavo in sadje, mesne in mlečne izdelke, med in medene izdelke, zelišča, rokodelske in druge izdelke, primerne za praznična darila. 


Tudi na tokratni tržnici bomo dobrodelni, saj bodo gasilci Gasilskega društva Višnja Gora zbirali sredstva za Lindo Mandelj, Krajevna organizacija RK Ivančna Gorica pa bo na stojnici sprejemala hrano, higienske pripomočke, sladkarije za otroke in ostale stvari, ki so nove in bi bile primerne za darila. 

Otroci ne pozabite, da nas bo po 10. uri pozdravil in obdaril Božiček, za zabaven program pa bodo poskrbeli učenci Glasbene šole Grosuplje – podružnica Ivančna Gorica, Ženski pevski zbor Kulturnega društva Harmonija in Ansambel Mežik.

Ponudba na tržnici bo na voljo vse do 12. ure, zato se nam pridružite!


Tekst in foto: Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!