Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
4°C
JUTRI
5°C
4°C
7236

Župan Dušan Strnad ponovno izvoljen v Državni svet

V Grosupljem so sinoči elektorji volili predstavnika lokalnih skupnosti v Državnem svetu, ki bo zastopal interese občin v mandatnem obdobju 2022-2027. V 22. volilni enoti je bil kot edini kandidat ponovno izvoljen za državnega svetnika, župan Občine Ivančna Gorica, Dušan Strnad.

Kot je sam dejal, je za ponovno izvolitev hvaležen in se bo tudi v novem mandatu prizadeval v dobro vseh lokalnih skupnosti. »Trudil se bom še naprej delati v dobro Slovenije, predvsem pa občin Grosuplje, Dobrepolje, Ribnica, Sodražica, Ivančna Gorica, Kočevje, Loški Potok, Kostel in Osilnica, ki jih bom še naprej zastopal v Državnem svetu. Poleg omenjenega je dejal, da verjame v poslanstvo Državnega sveta in da mu je v preteklem obdobju uspelo preko Državnega sveta pomagati občinam in tudi prostovoljnim gasilcem«.

Županu Dušanu Strnadu, po nedeljski ponovni izvolitvi za župana Občine Ivančna Gorica in včerajšnji izvolitvi v Državni svet, iskreno čestitamo tudi zaposleni v občinski upravi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi