Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
20°C
10°C
PET.
18°C
6°C
Deli
560

Zdravstveni dom Ivančna Gorica vabi na dan odprtih vrat

Ker je EU projekt tudi moj projekt, vas Zdravstveni dom Ivančna Gorica, vabi na dan odprtih vrat, ki bo v petek, 17. maja 2019 v času od 9.00 – 17.00 ure, na ploščadi pred zdravstvenim domom Ivančna Gorica.
Strokovnjaki različnih področij, vam bodo svetovali glede zdravja in vam predstavili aktivnosti in programe, ki jih izvajajo v okviru zdravstvenega doma in Centra za krepitev zdravja. Predstavili vam bodo delovanje nacionalnih programov Dora, Zora in Svit; opravili boste lahko različne brezplačne meritve, analizirali bodo vašo telesno sestavo in si ogledali, kako pripraviti zdrav in polnovreden obrok. Na voljo bo tudi prikaz delovanja avtomatskega defibratorja in pravilnega rokovanja z dojenčkom. Opravili boste lahko test vaše telesne zmogljivosti.
Poskrbljeno bo tudi za zabavo in sprostitev otrok, s poligonom za premagovanje ovir, prav tako bo poskrbljeno za poučne vsebine, kot je skrb za zdrave zobke in čiste roke ter kako se učinkovito in varno zaščitimo pred soncem.

Vabljeni torej v petek, 17. maja, med 9. in 17. uro, pred Zdravstvenim domom Ivančna Gorica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi