Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
19°C
11°C
TOR.
18°C
12°C
977

Zaradi asfaltiranja popolna zapora ceste Dob – Boga vas

Občina Ivančna Gorica obvešča, da bo zaradi asfaltiranja lokalne ceste Dob  – Boga vas, v petek, 23. 9. 2022, vzpostavljena občasna popolna zapora ceste. V soboto, 24. 9. 2022, od 7. do 19. ure, pa bo vzpostavljena popolna zapora za ves promet.

Za nemoten prevoz so urejeni obvozi cest. Prvi po vzporedni lokalni cesti Dob pri Šentvidu - Rdeči Kal – Sad – Podboršt – Sela pri Dobu. Drugi obvoz je urejen preko regionalne ceste Bič – Radohova vas – Šentvid pri Stični – Sv. Rok – Dob pri Šentvidu. Promet je speljan tudi po javni poti Dob pri Šentvidu - Breg pri Dobu - Boga vas.

Sheme obvoza so razv­idne iz prilog.

Vse krajane in ostale voznike prosimo, da upoštevajo prometno signalizacijo in uporabijo obvoza, zato da bodo dela lahko nemoteno izvedena, kvalitetno in v predvidenem času.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi