Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne se bo delno zjasnilo, nastajale bodo krajevne plohe, pogosteje v vzhodnih krajih. Pihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najvišje temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem do 30°C.
17°C | 29°C
torek, 24.07.2018
16°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 30°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
petek, 27.07.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zaključena asfalterska dela po občini Ivančna ......


OBČINSKE

| |
19.01.2018      00:00
A A

Zaključena asfalterska dela po občini Ivančna GoricaDeli:
Še pred zaključkom leta 2017 in pred začasnim prenehanjem delovanja asfaltnih baz, je Občina Ivančna Gorica v sklopu investicijskega vzdrževanja in gradnjo občinskih cest za leto 2017, asfaltirala še nekatere odseke cest.
V dolžini cca 600 metrov je položene asfaltne prevleke na cestnem odseku Krka – Gradiček, kjer je v fazi popolna rekonstrukcija in razširitev ceste od krške cerkve do mostička pri izviru potoka Poltarica. Preostanek del ceste bo asfaltno plast dobilo spomladi oziroma, ko bodo obratovanjem začele delovati asfaltne baze.

Prav tako se bo z začetkom obratovanja asfaltnih baz zaključila izvedba modernizacije ceste v Bukovici v Krajevni skupnosti Temenica.
Krajevna skupnost Šentvid pa je bogatejša za dve pridobitvi in sicer, se je v dolžini 700 metrov asfaltiral del ceste iz Petrušnje vasi proti zaselku Culka ter asfaltiranje parkirišča na območju novega pokopališča v neposredni bližini župnijske cerkve v Šentvidu.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!