Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 21.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo še nastale posamezne plohe ali nevihte. Ponoči se bo prehodno povsod razjasnilo, proti jutru pa se bo v notranjosti Slovenije zmerno pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13, na Primorskem do 16 °C.
12°C | 23°C
torek, 22.05.2018
13°C | 20°C
sreda, 23.05.2018
13°C | 24°C
četrtek, 24.05.2018
14°C | 23°C
Opozorila
Nedelja, 20.5.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Začela se bo izgradnja pločnika v Zgornji ......


OBČINSKE

| |
29.09.2017      00:00
A A

Začela se bo izgradnja pločnika v Zgornji DragiDeli:
Pločniki oziroma hodniki za pešce skozi naselja predstavljajo pomemben prispevek k večji varnosti pešcev v prometu, še posebej v krajih ob večjih prometnicah. Podobno je v vasi Zgornja Draga, ki leži neposredno ob regionalni cesti Ivančna Gorica – Višnja Gora.
Slavnostno pogodbo za izgradnjo hodnika za pešce ob regionalni cesti v Zgornji Dragi, sta v četrtek, 28. septembra 2017, podpisala župan Dušan Strnad in direktor podjetja Eltim d.o.o. Darko Perko. Podjetje Eltim d.o.o., ki je bilo izbrano kot najugodnejši ponudnik v postopku javnega naročanja, bo z deli začelo že v naslednjih dneh. Projekt zajema izgradnjo pločnika v dolžini 312 metrov ter postavitev javne razsvetljave. Še pred začetkom izgradnje pa bo Javno komunalno podjetje Grosuplje obnovilo vodovodni sistem za to območje.
Pogodbena vrednost investicije znaša 64.111,88 evrov z DDV, ki jo bo Občina Ivančna Gorica zagotovila iz lastnih proračunskih sredstev. Zaključek del se predvideva še v tem koledarskem letu.

Kot že rečeno bo izgradnja pločnika povečala varnost pešcev na tem območju, zato Občina Ivančna Gorica naproša vse udeležence v prometu in okoliške krajane za strpnost v času gradnje.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!