Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.11.2018

oblačno
Ponoči bo po nižinah Primorske začelo deževati, v notranjosti pa se bo sneženje okrepilo. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 1, na Goriškem in ob morju okoli 4 °C.
2°C | 3°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 6°C
četrtek, 22.11.2018
5°C | 6°C
petek, 23.11.2018
6°C | 8°C
sobota, 24.11.2018
5°C | 8°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.11.2018 ob 18h
V noči na torek bo burja na Primorskem na izpostavljenih mestih presegla hitrost 100 km/h. Predvsem na prehodu med Notranjsko in Primorsko bodo razmere povsem zimske, vidljivost bo krajevno močno zmanjšana, veter bo prenašal sneg.
2°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Z novim letom otroci tudi v Podružnični šoli ......


OBČINSKE

| |
17.01.2018      00:00
A A

Z novim letom otroci tudi v Podružnični šoli AmbrusDeli:
V minulih dneh si je župan Dušan Strnad, skupaj s podžupanom Tomažem Smoletom in ravnateljem Osnovne šole Stična Marjanom Potokarjem, ogledal prenovljeno podružnično šolo v Ambrusu.
Tako kot podružnični šoli na Muljavi in Stični, je tudi zgradba v Ambrusu dobila novo podobo v okviru energetske sanacije. Dela so se na tej lokaciji nekoliko zavlekla, saj so dodatni pregledi pokazali, da je stanje šole slabše, kot je bilo za pričakovati. Največje težave so se pojavile pri propadajočih se lesenih stropnikih, zato je bilo potrebno sanirati tudi konstrukcijo. Dela so bila pred zaključkom leta zaključena, tako da so tamkajšnji učenci z novim letom sedli v prenovljeno šolo. Kot nam je zaupalo vodstvo šole in učenci, so pogoji dela in bivanja na šoli zdaj bistveno boljši in prijaznejši.
V sklopu projekta je šlo za sanacijo ovoja stavb, zamenjavo stavbnega pohištva ter preureditev ogrevanja. Zdajšnjo peč na kurilno olje pa je zamenjala toplotna črpalka.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!