Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
15°C
-1°C
SRE.
18°C
-2°C
956

VIDEO: Srednja šola Josipa Jurčiča za dijake – in seveda za vse

Zaposleni Srednje šole Josipa Jurčiča Ivančna Gorica že od sredine oktobra delajo na daljavo (razen maturantov, ki so bili pred počitnicami en teden v šoli) in res že zelo pogrešajo svoje dijake. Vsi, dijaki in profesorji, sedijo doma za svojimi računalniki in se trudijo – a to ni tisto pravo.
Da bi po dolgem času učenja malo razvedrili svoje dijake, so se šolski delavci odločili, da jih presenetijo na poseben način. In pred vami je film – odločili so se za ples, izbrali pa so seveda pesem Nine Pušlar z naslovom Ta svet ne zna živet.

Sodelovali so z veseljem in skorajda vsi zaposleni. Upajo, da vam bo film všeč – pa zaplešite z nami.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi