Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
31°C
18°C
JUTRI
33°C
19°C
Deli
475

VIDEO: Reportaža iz 25. Pohoda po Jurčičevi poti

Jubilejni 25. Pohod po Jurčičevi poti je v našo občino zopet pritegnil tisoče pohodnikov iz vseh koncev Slovenije, ki so čudovito zimsko idilo občudovali vse od Višnje Gore do Muljave, nemalo pa je bilo tudi takšnih, ki so pot podaljšali do Krke.
Spodaj objavljamo zanimivi reportaži novomeške televizije Vaš kanal in Gorenjske TV. V slednji je o lepotah ivanške občine spregovoril tudi župan občine Žirovnica Leopold Pogačar, ki se je pohoda, na povabilo župana Dušana Strnada, udeležil prvič. Naj omenimo, da bosta prav kraja Višnja Gora in Žirovnica letos še tesneje povezana s čebelarsko zgodbo ob praznovanju prvega svetovnega dneva čebel v mesecu maju.

Prispevek Televizije Vaš kanal:

Prispevek Gorenjska TV:

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi