Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
21°C
1°C
JUTRI
22°C
4°C
Deli
777

Video: Praznik Občine Ivančna Gorica na televiziji Vaš kanal

Občina Ivančna Gorica svoj praznik obeležuje 29. maja, to je dan, ko se Jurčičevi rojaki spominjamo nastopa pisatelja Josipa Jurčiča za urednika časnika Slovenski narod. Letošnja osrednja svečanost ob prazniku Občine Ivančna Gorica s podelitvijo priznanj in nagrad za leto 2018, je potekala pod šotorom pri gasilskem domu v Višnji Gori. Slovesnost je bila posvečena tudi praznovanju 540-letnice pridobitve mestnih pravic Višnje Gore.
Spodaj vam objavljamo spletni posnetek prispevka objavljenega v osrednjem slovenskem regionalnem televizijskem programu Vaš kanal, v oddaji Dolenjski obzornik. Prispevek iz osrednje svečanosti praznika občine Ivančna Gorica, si lahko ogledate na spodnjem videoposnetku.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi