Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 24°C
ponedeljek, 24.09.2018
14°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 18°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 13h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

VIDEO in FOTO: Nova pridobitev za krajane ......


OBČINSKE

| |
19.03.2018      00:00
A A

VIDEO in FOTO: Nova pridobitev za krajane Šentvida pri StičniDeli:
Podjetje Dobrote z vasi d.o.o. iz Velikega Mlačevega pri Grosupljem, je v soboto 17. marca 2018, odprlo vrata mesnice in trgovine v Klemenčičevi hiši v Šentvidu pri Stični. S to pridobitvijo so krajanom Šentvida, ki so bili kar nekaj časa prikrajšani za nakupovanje v domačem kraju, trgovino spet vrnili.
Otvoritve se je udeležilo veliko število vaščanov, ki niso skrivali navdušenja nad tem, da se jim po nakupih ne bo treba več voziti v oddaljene kraje. Nad ponovno oživitvijo trgovine je bil zadovoljen tudi župan Občine Ivančna Gorica Dušan Strnad, ki je skupaj s predstavnico podjetja Sašo Raspet slavnostno prerezal trak. Kot je povedal Strnad je odprtje nove trgovine z osnovnimi živili pomembna pridobitev tako za krajane Šentvida pri Stični kot ivanško občino, na katero je prejemal številne prošnje po ponovnem odprtju. »Naj povem, da je ekipa »Dobrote z vasi« lani zmagala na velikonočnem Ivankinem sejmu v Ivančni Gorici v ocenjevanju suhomesnatih izdelkov. Prepričan sem, da bo tudi kvaliteta trgovine in mesnice na visokem nivoju, na takem kot si Šentvid zasluži. Vsekakor pa trgovina ne more delovati brez kupcev. Če jo hočemo ohraniti, je treba nazaj dobiti tudi nakupovalne navade v domačem kraju«, je zbranim krajanom povedal Strnad in jim zaželel zadovoljstvo ob novi pridobitvi.
Po besedah predstavnice podjetja Dobrote z vasi, je bila želja krajanov tako močna, da so z vztrajnostjo in optimizmom prebrodili vse prepreke, da so danes postali del njihovega vsakdana. »Potrudili se bomo, da vas bomo osrečevali s kvalitetnimi, domačimi, slovenskimi izdelki, raznoliko ponudbo in prijaznim ter srčnim osebjem.«

Za blagoslov je poskrbel šentviški župnik Izidor Grošelj.

Fotogalerija >>


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Ivančna Gorica
Občina Ivančna Gorica
SOKOLSKA ULICA 8
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
September 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
23.09.2018 | Šport
DRŽAVNO PRVENSTVO V MOTOKROSU
29.09.2018 | Družabni dogodki
Aviratek 2018
22.09.2018 | Šport
3. krog NLB lige: RK SVIŠ - RD Loka
23.09.2018 | Šport
DRŽAVNO PRVENSTVO V MOTOKROSU
29.09.2018 | Družabni dogodki
Aviratek 2018

Bodite prvi pri oddaji mnenja.