Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
-1°C
-2°C
JUTRI
1°C
-3°C
Deli
374

VIDEO: 25. Pohod po Jurčičevi poti

Že kar nekaj časa je minilo, ko se je več tisoč pohodnikov iz vseh koncev Slovenije podalo na jubilejni 25. Pohod po Jurčičevi poti. O naši tradicionalni prireditvi še vedno poročajo številni slovenski mediji, ki so ponesli širom po Sloveniji glas o lepotah naših krajev in prijaznosti naših občanov, ki so sprejeli obiskovalce pohoda.
Kljub temu, da nas v teh dneh počasi že pozdravlja pomlad, je spomin na zimsko idilo na prvo marčevsko soboto še toliko lepši. Zgoraj objavljamo video prispevek 25. Pohoda po Jurčičevi poti. Vabljeni k ogledu!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij