Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
24°C
12°C
JUTRI
25°C
12°C
835

Velikonočno voščilo župana Dušana Strnada

Spoštovane občanke in občani.

Narava je dočakala pomlad in na vsakem koraku nas pozdravlja veselje novega življenja. Svetloba, daljši dnevi in pomladne barve kar kličejo po novih načrtih in ustvarjalni izpolnitvi. V ta čas prihaja tudi Velika noč, praznik, ki je pri nas zaznamovan s številnimi običaji in obredi.
Ponosen sem, da ste tako lepo sprejeli Ivankin sejem, s katerim smo že stopili v velikonočni čas. Naj tradicija ostane del našega vsakdanjika. Vsem vernim želim blagoslovljene praznike Božje zmage nad smrtjo, vsem pa miren in prijeten konec teden ob praznično obloženi mizi.

Vaš župan Dušan Strnad s sodelavci

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi