Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
7°C
JUTRI
16°C
4°C
1769

Vabljeni na zaostalo rokometno tekmo: SVIŠ : Ribnica

Po daljšem premoru zaradi svetovnega rokometnega prvenstva se začenja drugi del državnega rokometnega prvenstva v Ligi NLB. Še pred tem rokometaše SVIŠ-a iz Ivančne Gorice čaka zaostala tekma 7. kroga proti ekipi Ribnice, ki zaseda 4. mesto prvenstvene lestvice, med tem, ko se domači rokometaši z osvojenimi 7-imi točkami nahajajo na 11. mestu. Nasprotnika se bosta pomerila to soboto, 28. januarja ob 19. uri, v športni dvorani OŠ Stična. Nadejamo se lepega rokometnega večera ter borbene in všečne igre, zato napolnimo dvorano in podprimo domače fante.

Sponzorja tekme sta Blaževa pekarna iz Vira pri Stični ter podjetje Medip d.o.o iz Ljubljane, ki se ukvarja s prodajo medicinske opreme. Se vidimo v soboto ob 19-ih.

Dejmo SVIŠ!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi