Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
31°C
17°C
SOB.
31°C
17°C
328

Vabljeni na pustno rajanje v Ivančno Gorico

Pustna sobota v Ivančni Gorici se nezadržno bliža! Občina Ivančna Gorica in Zavod Prijetno domače v sodelovanju z organizatorjem Tržnice Ivančna Gorica, Zvezo kulturnih društev Ivančna Gorica in Plesnim klubom Guapa, vabijo na letošnjo PUSTNO POVORKO V IVANČNI GORICI, ki bo potekala na pustno soboto, 10. februarja, ob 10. uri.
Vsi ljudje dobre volje in vseh starosti vabljeni, da se pridružite veselemu pustovanju, bodisi kot skupinska ali posamezna maska. Še posebej vabljene t.i. družinske maske. Najboljše maske po izboru komisije bodo prejele denarne in praktične nagrade! Informacije in obvezne prijave skupinskih mask potekajo na telefonski številki 041 437 382 ali e-naslovu turizem@ivancna-gorica.si. Prijavljene skupinske maske prejmejo tudi okrepčilo!

Vabljeni na pustno soboto v Ivančno Gorico!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi