Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
32°C
18°C
JUTRI
33°C
19°C
2791

Vabilo k sodelovanju – Vsi smo ena generacija 2021

Svet župana za starosti prijazno občino Ivančna Gorica in Občina Ivančna Gorica, vabita vse zainteresirane, kot so društva, javni zavodi in ostale organizacije ali posameznike, da s svojim kulturnim nastopom in predstavitvijo svoje dejavnosti na stojnicah sodelujejo na prireditvi Vsi smo ena generacija, ki bo v petek, 10. septembra 2021, ob 17.30 uri, na ploščadi pred občinsko stavbo na Sokolski 8 v Ivančni Gorici.
Prosimo, da predloge posredujete na elektronski naslov: rozalija.smrekar@ivancna-gorica.si, najkasneje do 15. 7. 2021. Tema prireditve je medgeneracijsko sodelovanje in povezovanje generacij. Izmed vseh prispelih predlogov bo Svet župana za starosti prijazno občino Ivančna Gorica oblikoval prireditveni program, kjer bodo zastopane vse generacije.

Vsem sodelujočim se že vnaprej zahvaljujemo.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi