Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči bodo predvsem na severu še nastale plohe in posamezne nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13 °C.
11°C | 23°C
sreda, 23.04.2018
10°C | 28°C
četrtek, 25.04.2018
11°C | 25°C
petek, 26.04.2018
11°C | 24°C
sobota, 27.04.2018
11°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V Stični potekala konferenca Poveljstva ......


OBČINSKE

| |
14.12.2017      00:00
A A

V Stični potekala konferenca Poveljstva Logistične brigade Slovenske vojskeDeli:
V prostorih gasilskega centra Stična je nedavno potekala konferenca vodstvenega kadra Logistične brigade. Logistična brigada je ena izmed treh brigad Slovenske vojske (poleg 1. in 72. brigade). Vse tri brigade so podrejene Poveljstvu sil Slovenske vojske.
Namen tokratne konference je bila seznanitev poveljujočih o nalogah, ki pripadnike brigade čakajo v letu 2018 ter pregled nalog, ki so bili realizirane v letu, ki se izteka. Poveljnik Logistične brigade brigadir Milan Žurman poskrbi, da slednja vedno poteka v različnih krajih in izven vojašnic Slovenske vojske. Kot je dejal s civilnim okoljem zelo dobro sodelujejo saj so podrejene enote Logistične brigade (Vojaška zdravstvena enota, 157. logistični polk, 670. logistični polk) locirane v različnih krajih oz. vojašnicah po celotni Sloveniji.
Na konferenco je brigadir Žurman povabil tudi vodstvo Občine Ivančna Gorica in Gasilske zveze Ivančna Gorica. Poleg župana Dušana Strnada sta konferenci prisostvovala še upokojeni brigadir Slovenske vojske in občan Ivančne Gorice Marjan Balant ter predsednik gasilske zveze Jure Strmole. Župan je zbranim na kratko predstavil občino in korektno sodelovanje le-te z gasilstvom in občinskim štabom civilne zaščite.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!