Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
26°C
13°C
NED.
26°C
14°C
Deli
781

V Šentvidu bo danes potekala območna revija odraslih pevskih zborov

Danes bo v avli OŠ Ferda Vesela v Šentvidu pri Stični potekal drugi del letošnje območne revije odraslih pevskih zborov. Včeraj so pevski zbori že nastopali v Grosuplju, danes pa se bo prepevalo še v Šentvidu pri Stični. V dveh dneh se javnosti predstavlja več kot dvajset pevskih zasedb. Revijo strokovno spremlja zborovodja in organist Gregor Klančič.
Drevi se bodo predstavili: Vokalna skupina Šentviški slavčki, Ženski pevski zbor Harmonija, Mešani pevski zbor Zborallica, Moški pevski zbor Vidovo, Ženski pevski zbor Vidovo, Ženska vokalna skupina Brinke, Moški pevski zbor Ambrus, Mešani pevski zbor Sončni žarek, Ženski pevski zbor Magdalena, Mešani pevski zbor Ambrus, Ženski pevski zbor Biser Grosuplje, Chorus Sitticensis, Moški pevski zbor Šmarje-Sap, Glasbena skupina Amabile, Moški pevski zbor Dob in Mladinski pevski zbor Brevis iz Grosuplja.

Zbrane bo uvodoma nagovoril župan Občine Ivančna Gorica, Dušan Strnad.

Vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi