Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
6°C
-3°C
Deli
433

V občini postavljenih pet novih avtobusnih postajališč

Občina Ivančna Gorica nadaljuje z Dolgoročnim načrtom ureditve avtobusnih postajališč, ki predvideva postavitev postaj v štirih prioritetnih skupinah oziroma kategorijah.


Trenutno je v občini Ivančna Gorica postavljenih več kot 40 avtobusnih postaj, v planu za naslednja leta pa se predvideva postavitev še 47 postajališč. Nove avtobusne postaje so od konca septembra nameščene v Kriški vasi, Bregu pri Temenici, Škrjančah, Podbukovju in v centru Šentvida pri Stični.
Župan Dušan Strnad je še posebno vesel tovrstnih pridobitev, saj z njimi zagotavljamo večjo varnost udeležencev v prometu. Obenem pa bodo krajanom, ki so vezani na javni prevoz, nudile udobnejše čakanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!