Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
Oceni objavo

V Ivančno Gorico ponovno prihaja Deželak = JUNAK

Miha Deželak, voditelj znanega jutranjega programa na Radio 1, se je že devetič podal na desetdnevno kolesarsko popotovanje po Sloveniji. Od 31. maja do 9. junija, zbira sredstva za otroke v stiski, ki si ne morejo privoščiti počitnic na morju.
Tudi letos pa bo Deželak = Junak obiskal našo občino in sicer v torek, 6. junija 2023, s startom ob 7. uri, izpred stavbe Občine Ivančna Gorica. Pot bo iz Ivančne Gorice nadaljeval proti Višnji Gori (postanek pri cerkvi sv. Ane), vse do Domžal, kjer bo zaključek 7. etape.
Vabljeni občani Ivančne Gorice, da ga pričakamo v čim večjem številu, bodisi pred občinsko stavbo na Sokolski ulici v Ivančni Gorici ali v starem mestnem jedru Višnje Gore.
Stopimo skupaj in podprimo dobrodelnost tudi v Občini Ivančna Gorica.

Oglejte si tudi