Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.04.2018

pretežno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Čez dan nas bodo od severa zajele krajevne padavine, deloma kot plohe in posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 23 °C.
11°C | 23°C
sreda, 23.04.2018
10°C | 28°C
četrtek, 25.04.2018
11°C | 25°C
petek, 26.04.2018
11°C | 24°C
sobota, 27.04.2018
11°C | 22°C
Opozorila
Torek, 24.4.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

V Ivančni Gorici je potekal 11. velikonočni ......


OBČINSKE

| |
27.03.2018      00:00
A A

V Ivančni Gorici je potekal 11. velikonočni Ivankin sejemDeli:
V soboto 24. marca se je v središču Ivančne Gorice, na Sokolski ulici odvijal že 11. tradicionalni Ivankin sejem, ki je tudi letos navdušil številne obiskovalce. Poleg bogate ponudbe na stojnicah, se je na odru odvijal pester kulturno-zabavni program, kjer se je pelo in plesalo. Obiskovalce je pozdravil tudi župan Dušan Strnad.
Tudi letos je bila na osrednjem pomladanskem dogodku v Ivančni Gorici na voljo pestra ponudba domačih pridelkov in izdelkov. Posebej mikavne so bile stojnice, ki so naznanjale prihajajoče velikonočne praznike. Obiskovalcem je bila na voljo bogata ponudba cvetnih butaric, že drugo leto zapored pa so z degustiranjem izbrali najboljšo domačo velikonočno šunko. Letos jim je bila najbolj všeč šunka Izletniškega turizma Okorn iz Pristave nad Stično. Priznanje iz rok župana Strnada je prejela Marta Okorn.
Sejem so že tradicionalno popestrili člani Turističnega društva Ivančna Gorica, ki so tržnico obiskali s starinskimi vozički »kulcami«. Z njimi so na sejem pripeljali dva velika pirha. Bogat program so na odru popestrili člani Otroške folklorne skupine Stična, Ženski pevski zbor Harmonija, Pevci ljudskih pesmi Studenček, Glasbena šola Grosuplje – podružnica Ivančna Gorica in Ansambel Urok.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!