Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
1°C
-1°C
SRE.
-2°C
-3°C
Deli
968

Uporabniki ceste Krka – Luče kmalu po asfaltni prevleki

V teh se je začela modernizacija ceste R3-647/1174 Mlačevo-Krka. Gre za sedemkilometrski makadamski odsek državne ceste, ki povezuje sosednji občini Ivančna Gorica in Grosuplje oziroma naselji Krka in Luče.
Naročnik investicije Direkcija Republike Slovenije za infrastrukturo sporoča, da bo zaradi modernizacije ceste, predvidoma do 30. junija 2018, popolna zapora. Obvoz je urejen po regionalni cesti Grosuplje – Ivančna Gorica – Krka.
Izvajalec del je podjetje Mapri Proasfalt d.o.o. iz Ljubljane. Pogodbena vrednost del znaša 878.531,47 evrov.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij