Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.11.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo oblačno, ponekod v notranjosti bo zjutraj rahlo snežilo. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 3°C
torek, 18.11.2018
1°C | 6°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 5°C
petek, 22.11.2018
6°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Učenci Višnje Gore s 1. septembrom v novih ......


OBČINSKE

| |
25.08.2017      00:00
A A

Učenci Višnje Gore s 1. septembrom v novih sodobnih prostorihDeli:
Le še teden dni nas loči do začetka novega šolskega leta 2017/2018, ko bodo učenci spet zasedli šolske klopi. Še posebej veselo bo na podružnični šoli v Višnji Gori, kjer se gradnja tamkajšnjega prizidka zaključuje. Nov prizidek vsebuje šest novih učilnic, sanitarije in tri tehnične prostore. Izgradnja prizidka je bila nujno potrebna zaradi povečanega prirasta prebivalstva, tako naravnega kot selitvenega.
Na prizidku šole je bil danes uspešno izveden tehnični prevzem objekta, kar pomeni, da se v naslednjih dneh pričakuje še pridobitev uporabnega dovoljena. Pred začetkom šolskega leta v notranjosti objekta sledi še montaža pohištva v učilnicah in ostalih prostorih ter zunanja ureditev okolice šole. Župan Dušan Strnad si je tudi sam ogledal veliko pridobitev za Višnjo Goro in svoje zadovoljstvo nad hitro in zanesljivo gradnjo, skupaj z občani, delil na socialnem omrežju.

Naj še omenimo, da je Občina Ivančna Gorica za navedeni projekt pridobila dobrih 148 tisoč evrov nepovratnih finančnih sredstev, saj je uspešno kandidirala na javnem razpisu "Gradnja skoraj nič-energijskih stavb splošnega družbenega pomena (nepovratna spodbuda 40SUB-LS16)", ki ga je objavil Eko sklad. Eko-sklad bo prispeval sredstva za ovoj stavbe, toplotno črpalko ter lesena okna.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Ivančna Gorica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!