Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
5°C
4°C
PET.
5°C
4°C
1869

Turistična zveza Slovenije nagradila turistične delavce iz naše občine

Tudi letos so se predstavniki turističnih društev iz Občinske turistične zveze Ivančna Gorica s predsednikom Stanislavom Kraljem udeležili tradicionalnih Dnevov slovenskega turizma 2021, ki v teh dneh potekajo v Postojni, najbolj prepoznavni turistični destinaciji pri nas.
V sklopu srečanja predstavnikov turističnih društev, ki je potekal v četrtek, 14. oktobra 2021, so podelili tudi priznanja zaslužnim turističnim delavcem, med katerimi je bilo več prejemnikov tudi naših občanov. Posebno priznanje za prizadevno prostovoljno delo v turistični društveni organizaciji so prejeli: Amalija Štrubelj iz TD Ivančna Gorica, Borut Lampret iz TD Muljava, Anica Volkar iz TD Šentvid pri Stični, Betka Blatnik iz TD Zagradec in Pavel Groznik, častni član TD Višnja Gora.
Priznanja turističnim delavcem iz občine Ivančna Gorica je podelil predsednik Turistične zveze Slovenije, Pavle Hevka.

Vsem prejemnikom priznanj TZS iskreno čestita tudi župan Dušan Strnad s sodelavci.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi