Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
4°C | 9°C
nedelja, 19.11.2017
1°C | 8°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 9°C
torek, 21.11.2017
1°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
7°C | 12°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
9°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Tudi v Ivančni Gorici bomo imeli Uro za ......


OBČINSKE

| |
28.03.2014      23:02
A A

Tudi v Ivančni Gorici bomo imeli Uro za ZemljoDeli:

Ura za Zemljo je največji okoljski dogodek v zgodovini. Ob tej priložnosti posamezniki, podjetja, vlade in skupnosti za eno uro ugasnejo luči. Projekt Ura za Zemljo se tokrat predstavlja s sloganom »Bom, če boš ti« ter vabi posameznike in organizacije, da pozovejo tudi druge, da začnejo bolje skrbeti za naš planet. 


Tudi Občina Ivančna Gorica se pridružuje mednarodnem projekta Ura za Zemljo ali Earth Hour, zato vas vljudno vabimo, da jutri v soboto 29. 3. 2014, za eno uro, od 20.30 do 21.30, skupaj z množico ljudi po vsem svetu ugasnete luči na svojih domovih in se s tem pridružite akciji, ki so jo podprle tudi številne občine, javne ustanove, podjetja in posamezniki po vsej Sloveniji.

Tudi župan Dušan Strnad je potrdil sodelovanje v projektu in tako bomo v soboto, 29. marca 2013 ob 20.30 za eno uro ugasnili luči na javni razsvetljavi v Ivančni Gorici.

 

Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!