Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

JUTRI
2°C
-2°C
PON.
2°C
-3°C
Deli
327

Sneg poškodoval streho kmetijske zadruge v Zagradcu

V torek, 27. februarja 2018, je v vasi Fužina pri Zagradcu velika količina nanešenega snega poškodovala streho objekta na delu skladišča železniške trgovine Kmetijske zadruge Stična.
Posredovali so gasilci Prostovoljnih gasilskih društev Zagradec, Ivančna Gorica, Ambrus in Krka, ki so odstranili sneg na strehi. Pri tem so ugotovili, da se je zaradi teže snega zlomila nosilna gred in povzročila vdor strehe. Gasilci so na delu poškodovane strehe podstavili podpore. Po podatkih Uprave RS za zaščito in reševanje je površina poškodovane strehe približno 20 x 12 metrov.
Vodstvo Kmetijske zadruge Stična se ob tej priliki zahvaljuje vsem gasilskim društvom, lokalnim podjetnikom, sodelavcem in krajanom za hitro, učinkovito in nesebično pomoč. Prav tako vsem cenjenim strankam še sporoča, da prodajni center v Zagradcu, od 28. februarja 2018 dalje, posluje normalno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij